Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
Створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи
25.02.2020

 Сімейні фермерські господарства без статусу юридичної особи створюються і функціонують відповідно до Закону України «Про фермерське господарство».

Право на створення сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи має кожний дієздатний громадянин України, який досяг  18-річного віку та виявив бажання створити фермерське господарство.

Фермерське господарство без статусу юридичної особи організовується на основі діяльності фізичної особи-підприємця і має статус сімейного фермерського господарства за умови використання праці членів такого господарства, якими є  виключно фізична-особа підприємець та члени її сім’ї (ст. 3 Сімейного кодексу України).

Детальніше...
 
Що зміниться для пацієнтів та лікарів з 1 квітня
25.02.2020

 Кожний українець з 1 квітня зможе отримати гарантовану медичну допомогу в рамках базового пакету медичних послуг. Для цього він має мати підписану декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром та направлення від нього або іншого лікуючого лікаря на консультації вузьких спеціалістів, амбулаторні обстеження, госпіталізацію, послуги медичної реабілітації та паліативної допомоги від лікаря первинки або свого лікуючого лікаря.

Про це на прес-конференції “Впровадження Програми медичних гарантій: що зміниться для пацієнтів та лікарів з 1 квітня” заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Луфер.

Детальніше...
 
Держрибагентство запрошує взяти участь у заходах в рамках виставки ''Fish Business Ukraine 2020''
25.02.2020

 В період з 17 по 19 березня 2020 року відбудеться друга виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine». Захід пройде на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» за адресою: Київська область, Житомирська траса М-06, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

Організаторами виставки є Державне агентство рибного господарства України та компанія Євроіндекс.

У рамках виставки планується кілька напрямів обговорення:

1. Законодавче поле розбудови рибного господарства в Україні;

Детальніше...
 
Місцеві вибори 2020 року мають відбутися на новій адміністративно-територіальній основі
25.02.2020

 Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль під час круглого столу на тему «Актуальні питання законодавчого забезпечення реалізації цілі 10.3 «Українці мають реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору як мешканці спроможних громад» Програми діяльності Кабінету Міністрів України», що відбувся у п’ятницю, 21 лютого, у Мінрегіоні.

Детальніше...
 
Про доступу громадян до узбережжя водних об’єктів загального водокористування
25.02.2020

 21.02.2020 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

Закон спрямовано на забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.

Законом передбачається внесення змін до Водного кодексу України, Земельного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про місцеві державні адміністрації”.

Детальніше...
 
Оголошення
25.02.2020

 На виконання п.3 Протоколу №7 від 07.01.2020 року Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами у Житомирській області 26 лютого 2020 року о 12.00 годині в залі засідань районної ради відбудеться інформаційний захід для аграріїв району.

Детальніше...
 
Як стати фермером?
24.02.2020

 Щоб зареєструвати власне фермерське господарство необхідно:

Крок 1.

Знайти земельну ділянку, на якій буде вести діяльність фермерське господарство. Закон України «Про фермерське господарство» гарантує право на створення фермерського господарства кожному дієздатному громадянину України, який має 18 років та відповідну кваліфікацію, тобто навички, вміння, щоб працювати на землі.

Детальніше...
 
Забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС
24.02.2020

 ПОРЯДОК

надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок

санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат

за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які

постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

(Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854,

 постановою Кабінету Міністрів України від 6 червня 2018 р. № 446)

Пріоритетним напрямом оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, є забезпечення їх санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок

Детальніше...
 
Надаються консультаційні послуги інформаційного та правового характеру
24.02.2020

 У рамках Меморандуму про співпрацю Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України і Громадської організації «Донбас СОС» функціонує безкоштовна «гаряча лінія»:

0-800-309-110

Надаються консультаційні послуги інформаційного та правового характеру стосовно реалізації та захисту прав, свобод і інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Детальніше...
 
У Коростишеві вшанували Героїв Небесної Сотні
20.02.2020

 У світлу пам’ять про щирі людські серця, які перестали битися на Майдані, був присвячений сьогоднішній мітинг-реквієм, адже ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Присутні на заході поклали квіти до пам’ятного знаку й схилили голови в скорботній хвилині мовчання вшановуючи Героїв Небесної Сотні та усіх захисників України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 3932

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.