Skip to content
Інструм.
Narrow screen resolution Wide screen resolution Auto adjust screen size Increase font size Decrease font size Default font size default color blue color green color
Навігація: Головна
#Децентралізація: Місцеві вибори на новій територіальній основі
15.09.2020

 Влітку 2020 року рішеннями Уряду та Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі. 

У рамках проєкту «Сприяння належному врядуванню в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» виготовлено тематичне відео, яка розповідає про особливості проведення місцевих виборів на новій територіальній основі.

Даний проєкт виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

Детальніше...
 
#Децентралізація: реорганізація громад і районів. Інфографіка до законопроєкту
15.09.2020

 Влітку цього року рішеннями Уряду та Парламенту в Україні створено 1469 територіальних громад і 136 районів. Отже, як і планувалося, 25 жовтня місцеві вибори пройдуть вже на новій територіальній основі. Але щоб реорганізувати органи місцевого самоврядування в нових громадах і райдержадміністрації в нових районах, Верховна Рада має прийняти законопроєкт №3651, який врегулює питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та інших зобов’язань.

Детальніше...
 
Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 14 вересня 2020 року
14.09.2020

 За інформацією Коростишівського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у Коростишівському районі станом на 16.00 годину 14 вересня 2020 року лабораторно підтверджено 122 випадки інфікування коронавірусом, із них 2 випадки – повторні та 1 з летальним наслідком. За минулий тиждень зафіксовано 34 нові випадки захворювання.

Серед інфікованих на COVID-19 одужали 75 осіб. Всього проведено 1069 дослідження методом ПЛР.

Детальніше...
 
Район переходить до «жовтого» рівня епідемічної безпеки
14.09.2020

 Відповідне рішення було прийнято під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Із 14 вересня на території Коростишівського району вводяться в дію обмежувальні протиепідемічні заходи «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлені рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року №30, згідно з якими забороняється:

Детальніше...
 
Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day 2020” вже скоро – 19 вересня. ВІДЕО
14.09.2020

 19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийдена Всесвітній день прибирання «WorldCleanupDay». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети– порятунку планети від сміття.

«У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент LDU Юлія Мархель.

Детальніше...
 
Про організацію санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих
11.09.2020

 Рішенням сесії обласної ради від 18.12.2019 року №1725 затверджена Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році. Основним напрямом Програми є забезпечення обстеження, лікування, санаторно-курортного оздоровлення та медичної реабілітації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, на що з обласного бюджету виділено кошти у сім’ї 3,1 млн.грн., з них 852,6 тис. грн. – для проведення санаторно-курортного лікування в КП ЖОЛСЦРЗ “Дениші”.

Детальніше...
 
Глава держави проаналізує успішність виконання програми «Велике будівництво» наприкінці року
09.09.2020

 Президент України Володимир Зеленський проаналізує успішність виконання ініційованої ним програми «Велике будівництво» наприкінці року, коли завершиться термін, виділений для закінчення зведення об’єктів у 2020-му. Тоді, зокрема, Глава держави зможе порівняти, наскільки та чи інша область була ефективною в реалізації програми.

«Я зможу зробити реальний аналіз цього проекту наприкінці року. Можливо, раніше. У нас є області, де побудовано 90-95 відсотків всіх об’єктів. Є дійсно області, де перевиконання, де по ходу ми побачили, що замість п’яти-семи шкіл фундаментально будується 12-15. Тобто люди випереджають (план. – Ред.) навіть на рік», – заявив Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки на Житомирщину.

Детальніше...
 
Створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення є необхідним!
09.09.2020

 В Основному законі держави - Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Для утвердження і забезпечення прав і свобод людини за час незалежності було прийнято велику кількість нормативних актів, частина з яких присвячена вирішенню питань осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
9 вересня відбудеться публічне обговорення “Культура в умовах децентралізації. Нові райони”
08.09.2020

 09 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться публічне обговорення на тему: “Культура в умовах децентралізації. Нові райони”, у якій візьмуть участь представники центральних органів виконавчої влади, проєктів міжнародної технічної допомоги, місцевого самоврядування, експерти.

Конференцію організовує Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID DOBRE. 

Питання до обговорення:

Детальніше...
 
Ситуація в районі із захворюванням на коронавірус станом на 07 вересня 2020 року
07.09.2020

 За інформацією Коростишівського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» у Коростишівському районі станом на 07 вересня 2020 року лабораторно підтверджено 88 випадків інфікування коронавірусом, із них 2 випадки – повторні та 1 з летальним наслідком. За минулий тиждень зафіксовано 13 нових випадків захворювання.

Серед інфікованих на COVID-19 одужали 66 осіб. Всього проведено 923 дослідження методом ПЛР.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 4290

До відома суб’єктів господарювання!

Для оперативного реагування повідомляємо адреси:

Державна інспекція по контролю за цінами в Житомирській області –

м. Житомир, майдан Рад, 2,
тел.:(0412)37-23-10,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Управління у справах захисту прав споживачів у Житомирській області –

м. Житомир, вул.Черняховського, 3,
тел.:(0412)41-89-86,
e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.